Repolitix – Debate mes Cipit dhe Mece mbi projektin e ri të teatrit

Prezenca e regjisorit Kastriot Cipi dhe urbanistit Arben Mece në studion e emisionit Repolitix në Report Tv, shkaktoi debate të forta mbi prishjen dhe ndërtimine …

関連ツイート

コメントを残す

メールアドレスが公開されることはありません。 * が付いている欄は必須項目です